Bilal Sonses içimdeki Sen şarkı Sözü

admin     21-05-19     Genel     Bilal Sonses içimdeki Sen şarkı Sözü     304 Defa Okundu

Bilal Sonses içimdeki Sen şarkı Sözü

– Selamlar olsun bugün sizlere Bilal Sonses içimdeki sen şarkı sözü nü paylaşmak istedim.

Öncelikle Sohbetcisin Ailesine hoşgeldiniz bugün sizlere güzel bir şarkı ile başbaşa bırakmak
istiyorum ve iyi kötü yorumumuda yapmak istiyorum tabi sizlerinde yorumlarını bekliyorum kendi yorumumdan başlıyım : Bilal Sonses içimdeki sen parcasını cıkarttıgı vakitlerde pek güzel değil diye dinliyen olmamıştı şimdi ise bilal sonses ve tuğce kandemir Yorumu ile müzik sitelerinde nerden baksanız 13 milyon insanın dinlediği bir parca olmuştur gerçekten çok güzel bir parca olan şarkının sözlerini burada paylaşmak istedim vede sizleride Sohbet Ortamı Siteme davet etmek istiyorum.

Bilal Sonses içimdeki Sen


Bilal Sonses : Ben içimdeki seni sevmişim anlasana..

Tuğce kandemir : Yeniden geri ver bana onca zamanıı bi telafisi yok bunca zararın kaybederim içimdeki Seni
ziyan olur Kalbimden bir mahkum misali firar olur o kokun yalan, Gülüşün gibi tamam Senin olsun herbişey acılar
bana kalan sabrederim elin onun elinde olmasın bana sen yakışmıştın ya çok yazık..
Bilal Sonses : Nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana nasıl doldurdun yerimi son sözüm bu sana inanırım sanmasana ben içimdeki Seni Sevmişim anlasana..
Tuğce kandemir nasil baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi.. nasıl kanmışım sana nasıl doldurdun yerimi son sözüm bu sana inanırıım sanmasanaaa ben içimdeki Seni Sewmişim anlasana…

Bilal Sonses : Yeniden geri ver bana onca zamanı. bi telefisi yok bunca zararın kaybederim içimdeki seni ziyan olur kaLbimden bir mahkum misali firar olur o kokun yalan gülüşün gibi tamam.. Senin olsun herşey! Acılar bana kalan Sabrederim elin onun elinde olmasın!! bana sen yakışmıştın ya çok yazıkk..
Tuğce kandemir : Nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana nasıl doldurdun yerimi ? Son sözüm bu sana inanırım sanmasan ben içimdeki seni sevmişim anlasana .. Nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi??? Nasıl kanmışım sana? nasıl doldurdun yerimi son sözüm bu sana inanırım sanmasana ben içimdeki Seni sevmişim beee anlasana!!!

Bilal Sonses içimdeki Sen şarkı Sözü

Bilal Sonses içimdeki Sen şarkı Sözü

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.