Sancak Dili yokki Ah Şu gönlümün Şarkı sözü

admin     16-05-19     Genel     Sancak Dili yokki Ah Şu gönlümün Şarkı sözü     289 Defa Okundu

Sancak Dili Yokki Ah şu Gönlümün Şarkı sözü

– Selamlar arkadaşlar bugün duygulandığım bir parcayı Sohbetcisin de yayınlamak istedim.

Selamlar hayırlı ramazanlarınız olsun nasılsınız? inşallah afiyettesinizdir biliyorum oruc ayındayız vede gün boyu çalışıp eve gitme hayalleriyle dolu doluyuz yemek yerken kısada olsa müzik veya Sohbet Siteleri ne giriş yapmak istiyoruz yapıyoruzda bu sayede Sohbetcisin Ailesiyle tanışıyoruz ve burada sizleri bekliyoruz Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla Seviyeli Sohbet Etmek istermisiniz? bizler buradayız ve sizleride bekliyoruz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklar sizleri burada beklemekte bilemeyizki. Güzel bir şarkı olan Sancak dili yokki Ah şu gönlümün Şarkısını bu sitede yayınlamak istedim. İnsanların bir arada Kaliteli Chat sohbet yatıkları adres içerisindesiniz bol sohbetler dileriz.

Sancak Dili Yokki Ah şu Gönlümün


Düşdün öyle Gözlerimden yaş misali bak tutamadım bana öyle bakma yeniden oo dili yokki ah şu gönlümün Sevememki şimdi seni ben .. Sen ne hayaller kurdun göüsümde bensiz ah ben ne savaşlar verdim öldümde sensiz! ah dili yokki ah şu gönlümün Sevememki Şimdi seni ben.. Gözlerime baktıgında kimi gördün karşında ona baktıgın o gözlerlerle benimi kandırdın yoksa git diyemedim herşeyimle senindim. doğru söyle omuzunda kime kapadın gözlerini.. Gözlerime baktıgında kimi gördün karşında! Ona baktıgın o gözlerle benimi kandırdın yoksa git diyemedim herşeyimle Senindim Doğru söyle omzumda kime kapadın gözlerini .. Düşdün öyle ellerimden gül misali bak kopamadım bana öyle bakma yeniden ahh. diLi yokki ah şu gönlümün ah sevememki şimdi seni ben Sen ölürüm derken güldün bensiz ah ben ölürüm demeden öldümde sensiz ah dili yokki ah şu gönlümün ah.. Sevememki şimdi seni ben.. –

Gözlerime baktıgında kimi gördün karşında
Ona baktıgın gözlerle benimi kandırdın yoksa?
Git diyemedim herşeyimle senindim.
Doğru söyle omzumda kime kapadin gözlerini..

Gözlerime baktıgında kimi gördün karşında? Ona baktıgın o gözlerle benimi kandırdın yoksa Git diyemedim herşeyimle senindim Doğru söyle omzumda kime kapadın gözlerini .. harika bi ses harika bir yorum Sancak herzaman yanındayız. Sizleride Kaliteli Sohbet Sitemize bekliyoruz. ALLAH’A Emanet olun.

Sancak Dili yokki Ah Şu gönlümün Şarkı sözü

Sancak Dili yokki Ah Şu gönlümün Şarkı sözü

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.